Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Firma odpowiedzialna społecznie potrafi w ramach prowadzonej działalności biznesowej uwzględnić i reagować na potrzeby otoczenia, w którym funkcjonuje. Dlatego też od wielu lat dzielimy się osiągniętym przez nas sukcesem w biznesie z innymi.

Wspieramy działalność edukacyjną i kulturalną - m.in. za pośrednictwem utworzonej przez nas Galerii Kapitańskiej, która w krótkim czasie stała się popularnym miejscem spotkań architektów, artystów i inwestorów, miejscem debat i dyskusji. Jesteśmy również członkiem Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Narodowego w Szczecinie, które wspiera szczecińskie Muzeum poprzez zakup cennych obrazów oraz liczne akce edukacyjne. Objęliśmy także mecenatem Krzysztofa Meisingera - jednego z najzdolniejszych gitarzystów klasycznych młodego pokolenia, wielokrotnie nagradzanego, koncertującego regularnie z gwiazdami i orkiestrami światowego formatu. 

Angażujemy się w finansowanie działalności sportowej, wspierając Grupę Kolarską "Piast Szczecin", której barwy reprezentuje Damian Zieliński - wybitny szczeciński kolarz torowy, Olimpijczyk, wielokrotny Mistrz Polski oraz medalista wielu zawodów międzynarodowych. Wspieramy szczecińskiego żeglarza Radka Kowalczyka, który dzięki naszemu wsparciu startował w regatach Mini Transat 2011 i 2015 - najtrudniejszych regatach żeglarzy samotników na świecie, a także innego szczecinianina - Maksymiliana Sałudę, jednego z najzdolniejszych polskich golfistów i reprezentanta naszego kraju.