Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Mariackiej 6 w Szczecinie na ukończeniu

01 lutego 2017

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia robót budowlanych na budowie budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Mariackiej 6 w Szczecinie, który już wkrótce zostanie zgłoszony do odbiorów budowlanych, a w konsekwencji - zostanie przekazany do użytku naszym klientom.

Wykonaliśmy już znaczną część robót wykończeniowych, w tym m.in. okładziny ścian, tynki i posadzki. Na ukończeniu jest także wykonanie gładzi, sufitów podwieszanych, elementów elewacji oraz robót instalacyjnych - elektrycznych i sanitarnych.

Obecnie rozpoczynamy roboty malarskie, wykonanie posadzki w częściach wspólnych z kamienia naturalnego (wapień muszelkowy) oraz montaż stolarki drzwiowej, w tym drzwi do mieszkań i drzwi do komórek lokatorskich. W najbliższym czasie przystąpimy także do montażu grzejników oraz balustrad wewnętrznych i zewnętrznych.

Warto również wspomnieć o tym, że w porozumieniu ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Student" planujemy przeprowadzić remont należącego do Spółdzielni garażowca położonego w centralnym punkcie kwartału. Realizując nasze inwestycje deweloperskie staramy się bowiem zadbać o ich najbliższe otoczenie i nie inaczej będzie w tym wypadku. Liczymy, że nasza propozycja aranżacji tego miejsca, którą zamierzamy zaprezentować w najbliższym czasie, spotka się z pozytywnym odbiorem ze strony mieszkańców okolicznych budynków i będzie impulsem do kolejnych zmian zmierzających do poprawy estetyki tej części miasta.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (fot. Maciej Luszawski):