Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Zakończenie stanu surowego na budowie "Osiedla Etiuda" w Szczecinie

02 listopada 2016

Na dachach dwóch realizowanych przez nas budynków przy ul. Chopina 41 i 43 w Szczecinie można już dostrzec symboliczną wiechę, świadczącą o zakończeniu ważnego dla każdej inwestycji etapu robót - stanu surowego.

W budynku A, położonym w głębi nieruchomości, trwa montaż stolarki okiennej, murowanie ścian działowych w mieszkaniach, a także montaż instalacji elektrycznych wewnętrznych i pokrycia dachu. Przystąpiliśmy także do prac tynkarskich oraz elewacyjnych.

W budynku B, położonym bliżej ul. Chopina, trwają z kolei prace związane z kosmetyką elementów żelbetowych, murowaniem ścian działowych w mieszkaniach oraz wykonaniem pionów kanalizacyjnych. Jednocześnie rozpoczęliśmy wykonanie pionów wentylacyjnych, a w najbliższym czasie planujemy przystąpić do pokrycia dachu.

W porozumieniu z właścicielami sąsiedniej nieruchomości nasadziliśmy także ponad 50 drzew z gat. Tuja olbrzymia Aurescens (Thuja plicata), które powinny pozytywnie wpłynąć na najbliższe otoczenie.

W najbliższym czasie planujemy zintensyfikować prace związane z pracami wykończeniowymi, wykonaniem instalacji wewnętrznych oraz elewacji obu budynków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z placu budowy: