Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Przedsiębiorstwo Budowlane „CALBUD” Sp. z o.o. istnieje od 1991 roku, a od wielu lat należy do grona największych i najbardziej uznaych firm budowlanych w Szczecinie oraz na Pomorzu Zachodnim. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja firmy skłoniły jej udziałowców do poszerzenia zakresu świadczonych usług o działalność deweloperską. Powołano w tym celu firmę CALBUD-DEVELOPER Sp. J., która w latach 2006-2008 wybudowała "Osiedle Magnolia Park" - jeden z największych i najczęściej nagradzanych kompleksów mieszkalno-usługowych w Szczecinie, uznany w 2014 roku za "Obiekt 25-lecia" w konkursie Stowarzyszenia Architektów Polskich i Prezydenta Miasta Szczecin.

Po udanym debiucie deweloperskim przyszła pora na kolejne przedsięwzięcia - w kolejnych latach zrealizowaliśmy w Szczecinie kilka cenionych przez klientów budynków mieszkalnych oraz mieszkalno-usługowych tj. "Ściegiennego" przy ul. Ściegiennego 25, "Tarasy Manhattanu" przy ul. Kadłubka 42, "Dębowy Skwer" przy ul. Dembowskiego 9, "Kamienica Nova" przy ul. Langiewicza 28, "Wiśniowy Sad" przy ul. Wiśniowy Sad 30, 32, 34, 36 oraz "Kamienica Vossa" przy ul. Swarożyca 15A i 15B.

Obecnie działalność deweloperską realizujemy za pośrednictwem spółek celowych wchodzących w skład Grupy CALBUD, powołanych specjalnie dla potrzeb danej inwestycji. I tak firma DEVELOPER CALBUD Sp. z o.o. Sp. K. realizuje prestiżową inwestycję mieszkalno-usługową w centrum Szczecina pn. "Mariacka", powstającą przy ulicy o tej samej nazwie, na terenie Starego Miasta. Inna nasza firma - ETIUDA CALBUD Sp. z o.o. Sp. K. - jest z kolei odpowiedzialna za budowę "Osiedla Etiuda", które powstaje przy ul. Fryderyka Chopina w Szczecinie. Obie inwestycje zostaną oddane do użytku w 2017 roku. W pierwszej połowie 2017 roku przystąpimy także do realizacji dwóch nowych inwestycji w Szczecinie - budynku mieszkalno-usługowego pn. "Kamienica Nova II" przy Placu Dziecka oraz budynku mieszkalno-usługowego "Podgórna" przy ulicy o tej samej nazwie.

Wieloletnie doświadczenie Grupy CALBUD w branży budowlanej oraz deweloperskiej, w połączeniu z wysokiej klasy specjalistami i fachowcami, są gwarantem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. „Stałość, wiarygodność i prawość w przyrzeczeniach i umowach” to hasło, które od lat stanowi wyznacznik naszej działalności. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia, które dotychczas otrzymaliśmy - dotyczące zarówno naszej firmy jak i zrealizowanych przez nas inwestycji.