Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Rozumiem

Oferta atrakcyjnych mieszkań pod klucz - Wiśniowy Sad

09 listopada 2017

Nasza oferta nieruchomości to nie tylko mieszkania wykonane w stanie deweloperskim, to także te wykończone "pod klucz" - w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Obecnie oferujemy dwa takie mieszkania w inwestycji Wiśniowy Sad:

Osoby zainteresowane zakupem ww. mieszkań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży przy ul. Kapitańskiej 2 w Szczecinie:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

tel. 91-48-06-185
tel. 91-48-06-187
tel. 91-48-06-160

 

WIŚNIOWY SAD - C-M09

  

Apartament składa się z dwóch poziomów - na parterze znajduje się bardzo duży pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 33 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze, a także wyjście na ogródek. W oknach i drzwiach balkonowych zamontowano rolety zewnętrzne sterowane elektronicznie. Umeblowanie salonu obejmuje m.in. wygodną, rozkładaną sofę, stoliki kawowe, telewizor, fotele, dywan, regały i stylowe lampy.Nowocześnie urządzony aneks kuchenny jest z kolei wyposażony w lodówkę, zmywarkę, okap kuchenny, płytę ceramiczną, piekarnik, zlewozmywak z baterią, czajnik, komplet garnków, sztućców, talerzy i kubków. Całość dopełnia wygodny stół obiadowy i wygodne krzesła.

Na górnej kondygnacji została urządzona przestronna sypialnia o powierzchni 20 m2, wyposażona w łóżko z kompletem pościeli, szafę w zabudowie, komodę oraz fotel. Dodatkowa szafa znajduje się na korytarzu. Na tym samym poziomie znajduje się także widna łazienka o powierzchni 8 m2, z wanną, kabina przysznicową oraz pralką w zabudowie.

 

WIŚNIOWY SAD - C-M10

  

Apartament składa się z dwóch poziomów - na parterze znajduje sie przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 34 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze, a także wyjście na ogródek. W oknach i drzwiach balkonowych zamontowano rolety zewnętrzne sterowane elektronicznie. Umeblowanie salonu obejmuje m.in. wygodną, rozkładaną sofę, stoliki kawowe, telewizor, fotele, dywan, regały i nastrojowe lampy. Elegancki aneks kuchenny jest z kolei wyposażony w lodówkę, zmywarkę, okap kuchenny, płytę ceramiczną, piekarnik, zlewozmywak z baterią, czajnik, komplet garnków, sztućców, talerzy i kubków. Całość dopełnia wygodny stół i eleganckie krzesła.

Na górnym poziomie apartamentu znajduje się duża sypialnia o powierzchni 15 m2, wyposażona w łóżko z kompeltem pościeli, szafę w zabudowie, komodę oraz fotel. Dodatkowa szafa znajduje się także w korytarzu prowadzącym do luksusowej, widnej łazienki o powierzchni 7,2 m2, wyposażonej w wannę, kabinę prysznicową oraz pralkę w zabudowie.Dodatkowe wyposażenie obejmuje odkurzacz, żelazko, deskę do prasowania i suszarkę na pranie.